r.         

O firmie

      Nasza firma powstała w 1985 r. Jej założycielem był obecny współwłaściciel Roman Macioszek.
      Na początku zajmowaliśmy się tylko produkcją zmywacza do paznokci. Wraz z produkcją zmywacza została założona hurtownia chemii gospodarczej i kosmetyków. Była to mała hurtownia znajdująca się w Gnieźnie przy ul. Reymonta.
      W roku 1993 przenieśliśmy się z małego biura i magazynu do 5-krotnie większego pomieszczenia, które znajdowało się na tej samej ulicy. Zakład produkcyjny znajdował się we wsi Dębówiec. Wraz z rozwojem hurtowni zaczęliśmy wprowadzać do sprzedaży coraz to nowsze produkty z serii Mr. Roman. W tamtejszym okresie doszły płyny do prania i do mycia naczyń, oraz wody po goleniu. Ale najważniejszym przełomem w naszej firmie była modernizacja budynków znajdujących się przy ul. Pstrowskiego w roku 2001. W tym oto roku zakład produkcyjny i hurtownia połączyły się w w/w budynkach.
      Dzisiaj jesteśmy firmą produkującą w swym asortymencie produkty do mycia naczyń, prania oraz płukania ubrań, płyny do mycia szyb. Zajmujemy się też produkcją spryskiwaczy do szyb na każdą porę roku. Produkty te dostarczamy do takich sieci jak „Delko”, „SCA”, „Netto” i wielu innych.
      W swych planach mamy zamiar wprowadzić środki do czyszczenia obuwia, żele do włosów i wiele innych produktów tylko po to, żeby Państwu ułatwić życie dzięki naszym produktom.

Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia pozostałych części strony.


© MD TRADE